Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Akustik Gergi Tavan

Isıtılarak istenilen şekle girebilen gergi tavanlar, günümüzde dekorasyona önemli bir yere sahip olmaktadır. Farklı bir görüntü ve estetik bir güzellik arayanlar için doğru bir seçim olan gergi tavan modern bir asma tavan süsüdür. Esnek ve yumuşak malzemesi sayesinde kolay şekle girer ve yapım aşaması 1 gün kadar kısa bir sürede gerçekleştirilir. İstenilen her ortamda istenilen yere uygulanabilen gergi tavan modelleri, uygulama yapılan mekanların daha şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ayrıca; modelinin beğenilmediği takdirde, sökülüp yerine yenisinin montajının yapılması çok kısa bir sürede gerçekleştirilir. Bu durumda müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak açısından oldukça önemlidir. Yapım aşamasının uzun sürmemesi de gergi tavan önemli handikaplarından biridir. Uzun ömürlü olması, boya gerektirmemesi, sudan ve nemden etkilenmemesi, kir ve pas tutmadığı için temizlik gerektirmemesi de diğer önemli özelliklerindendir. Gergi tavan sistemlerin de daha iyi hizmet verebilmek ve isteneni sunabilmek için mekana uygun gergi tavan modelleri oluşturulmaktadır. Akustik gergi tavan modeli de bu modellerden biridir.

 

Akustik gergi tavan modeli; Özellikle fazla ses ve gürültünün hakim olduğu ortalarda uygulanmaktadır. Nedeni ise malzemesinin delikli yapıya sahip olması sayesinde sesin yalıtımını sağlar ve fazla gürültünün içine hapsolmasına yardımcı olur. Uygulandığı bu sistemi sayesinde de işlerin gerçekleştiği ortamların daha sessiz hale kavuşmasına olanak sağlar. Akustik gergi tavan sisteminin uygulama alanları da çeşitlilik göstermektedir. Spor salonları, ev ve iş yerleri, düğün salonları, sinema ve tiyatro salonları, konservatuarlar, ofis ve çalışma odaları uygulamanın gerçekleştiği yerlerden bazılarıdır. Sinema salonlarında oldukça tercih edilen bu sistem özel kumaşı sayesinde sesi içine hapsederek gürültüyü ortadan kaldırır. Ayrıca fazla sesin hakim olduğu diskobar gibi ortamlarda da ses yalıtımını sağladığı için tercih edilmektedir.

 

Akustik gergi tavan sistemi de; istenilen yerde ve istenilen şekilde uygulanabilir. Özel kumaşı sayesinde de ses ve ısı yalıtımını sağlar. Gürültüyü hapsetme özelliğinin dışında uygulama yapılan alanlarda dekoratif bir güzellik oluşturur.

 

Bigergi; siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her yeniliği takip ederek hiç durmadan çalışmaktadır. Akustik gergi tavan sisteminin uygulandığı alanlarda huzur verici ve sakin ortamlara kavuşmanıza yardımcı olucak, ayrı zaman da mekanlarınıza dekoratif bir hizmet de sunacaktır. 

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız