Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Barisol Gergi Tavan

Son zamanlar da dekorasyon işlerinde oldukça rağbet görmeye başlayan “ barisol gergi tavan “ sistemlerini, aslında çok eski tarihlerde de görmek mümkündür. Çeşitli mimari özellikleriyle göze çarpan mısır uygarlığı’nda ipek kumaşların gerilerek salon duvarlarına asılması işlemi, barisol tavan sisteminin oldukça eski bir geçmişe sahip olduğunu göstermektedir.

 

Esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip olmaları ayrıca uygulama işleminde fazla zaman harcanmaması barisol tavanların tercih edilirliğini arttırmıştır. Isıtılarak istenilen şekle sokulabilen barisol gergi tavan modelleri istenilen zeminde kolay bir şekilde uygulanabilir. Bu özelliği de kullanım alanlarındaki çeşitliliğini arttırmaktadır. Alışveriş merkezlerin de sıkça rastlayabileceğimiz barisol gergi tavan sistemlerine günümüzde ev dekorasyonlarında da rastlamak mümkündür.

 

Peki; günümüzde oldukça rağbet gören barisol gergi tavan sistemlerinin özellikleri nelerdir ?

 

-          Isıtılarak istenilen şekle giriyor olması, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktadır.

-          Neme ve suya dayanıklı olması, ev hanımlarının en çok dikkat ettiği husustur. Temizlik gerektirmez, fakat titiz ev hanımlarımızın barisol gergi tavan modelini silmek istemesi sorun oluşturmayacaktır. Çünkü, yumuşak bir yapıya sahip olması, silinmesinin kolaylığını arttırmaktadır.

-          Esnek bir yapıya sahip olması dayanıklılığı arttırmaktadır. Üstüne çıksanız dahi zarar görmez, yırtılma vs. durumları yaşanmaz.

-          Işığı yansıtabilme özelliğine sahip olması, mekanlarınızda daha aydınlık ve ferah bir ortam oluşturacaktır.

-          İstediğiniz model, istenilen yere uygulanır, fakat zamanla beğenmemeye başladınız ve değiştirmek istiyorsunuz. Bu durum barisol gergi tavan sistemleri için hiçte zor değiltir. Kolay montajı sayesinde çok kısa bir süre de eskisi çıkarılıp, yerine istenilen desen monte edilebilir.

-          Özel dokusu sayesinde boya gerektirmez ve uzun yıllar dahi kullansanız renginde solma yaşanmaz.

 

Küçük mekanlara sahipsiniz ve bulunduğunuz nokta doğadan oldukça uzakta. Bigergi ile; doğayı mekanlarınıza taşıyabilir ve küçük mekanlarınızda büyük hayaller yaşabilirsiniz.

 

Bigergi personeli; sahip olduğu uzun yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için; her yeniliği takip etmekte ve en kaliteli malzemeler ile estetik dekorasyonlar meydana getirmektedir.

 

Güzel işler, güzel ve disiplinli çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Müşteri memnuniyetini esas alan Bigergi; son derece disiplinli çalışma tarzıyla, işin istenilen zamanda, istenilen şekilde olmasını amaç edinmiştir.

 

Bigergi ile; güzel hayallerinize, güzel hayatlarınızda yer açabilirsiniz…

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız