Gergi Tavan

Gergi Tavan Blog
Barisol Gergi Tavanların Dikkat Çeken Özellikleri
Barisol Gergi Tavanların Dikkat Çeken Özellikleri

Asma tavan uygulamalarında günümüzde en çok tercih edilen iç mimarlık çözümü olan barisol tavan yapıları; gerek görünüm ve gerekse işçilik açısından oldukça dikkat çekici özelliklere sahiptirler. Bu yapıları sayesinde evlerden fabrikalara, spor salonlarından alış veriş merkezlerine kadar her türlü yaşam alanında tercih edilen ürünler aynı zamanda bulundukları alana şıklık ve zarafet de katmaktadır.

 

Barisol Tavanların Yapıları ve Teknik Özellikleri

 

Barisol asma tavan tasarımları her şeyden önce renkli yapıları ile dikkat çekmektedir. İnsan ruhu renkli ve gerçekçi ortamlarda mutlu olduğu için; renkli tavan tasarımları genellikle evlerde ve toplu yaşam alanlarında tercih edilmektedir.

 

Barisol asma tavan uygulamaları yalnızca iki bileşenden oluşur. Bu yapısı ile de hem kurulum hem de temizlik aşamalarında oldukça büyük kolaylık sağlar. Ergonomik yapısı kadar dayanıklılığı ile de dikkat çeken gergi tavan modelleri; yangın tehlikesine karşı da dayanıklı olarak üretilmektedir. Gergi asma tavan tasarımlarının hepsi yanmazlık belgesine sahiptir.

 

Pratik kurulum özelliği sayesinde hızlı montaj imkânı sunan asma tavan ürünleri aynı zamanda kurulum esnasında kirlilik de meydana getirmez.

 

Barisol Gergi Tavanların Kullanıldıkları Alanlar

 

Barisol asma tavan ürünlerinin kullanım alanları insanların hayal güçleri ile sınırlıdır. Yani bu tavan tasarımları her yaşam alanında tercih edilebilmektedirler.

 

Evlerin salonlarında ve yatak odalarında tercih edilen tavan dekorasyon ürünleri aynı zamanda banyo ve mutfaklarda da çarpıcı bir görünümün ana unsuru olarak yer almaktadırlar.

 

İşyerlerinde ve ofislerde de ferah bir görünüm için kullanılan asma tavan tasarımları özellikle pazarlama şirketlerinin showroom ve toplantı odaları için muhteşem tasarım seçenekleri sunmaktadır.

 

Genellikle yer altında yer alan metro istasyonlarında ve metro araçlarında insanların sıkılmamaları ve korkmamaları için kullanılan asma tavan ürünleri şehir içi yolculukları daha stressiz bir hale getirmektedir.

 

Üstün Yalıtım Özelliği

 

Barisol asma tavan ürünlerinin en önemli özelliği sahip oldukları üstün yalıtımdır. Uygulandığı alanda ses seviyesinin korunması ve gürültünün azaltılması konularına hassasiyet gösterilerek tasarlanan bu ürünler aynı zamanda hava geçirmeyerek dış ortamdaki havanın iç ortama girmesini engellemektedir.  Bu sayede yaz aylarında sıcak hava, kış aylarında soğuk hava yaşam alanlarının içerisine girmez.

 

www.bigergi.com

0 (535) 664 92 41

info@bigergi.com

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız