Gergi Tavan

Gergi Tavan Blog
Beşiktaş Gergi Tavan
Beşiktaş Gergi Tavan

Gergi Tavan Nedir? :

 

Tavan için özel olarak hazırlanan bir dekorasyon olan ve çok eski yıllardan beri kullanılan gergi tavan, mekânların daha zengin ve modern bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Isıtılmak suretiyle forma giren ve farklı renk ve dokuların alüminyum forma gerilmesi ile uygulanan gergi tavan, esnek kullanımı sayesinde yapı sektöründe çok önemli bir yere sahiptir.

 

Gergi Tavan Özellikleri :

 

Her türlü tavan sistemine uygulanabilir özelliğe sahip olan gergi tavan, nemden ve sudan etkilenmez. Hijyenik bir yapıya sahip olan ve toz tutmayan gergi tavan, hafif bir yapıya sahip olması nedeni ile kolay monte edilebilmektedir. Uygulandıktan sonra boya gerektirmeyen ve sahip olduğu ses yalıtımı ile dışarıdaki seslerden daha az etkilenmenizi sağlayan gergi tavan, uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilmektedir. Silinebilir özelliği de bulunan gergi tavanlar, yıllar geçse de ilk günkü görüntüsünü bozmamaktadır.

 

Esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeni ile istediğiniz aksesuarı kolayca monte edileceğiniz gergi tavan sistemleri, mekanların çok daha modern ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Gergi tavan modellerini mekanın dekorasyonuna göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Daha çok iç mekanda tercih edilen gergi tavan sistemi, alanların daha aydınlık olmasına imkan tanımaktadır.

 

Birçok kişi tarafından tercih edilen ve çok sayıda avantajı bir arada sunan barisol tavan sistemleri, hoş dokusu ile sizlere daha yaşanılabilir alanlar yaratmaktadır. Üstün kalite standartlarında üretilen ve her zevke uygun seçeneği barındıran barisol tavan, ev ya da iş yeri gibi birçok farklı mekanda tercih edilebilmektedir. Çatıda meydana gelebilecek olan sızıntılara karşı da sizleri koruyan bu sistem, kısa bir sürede uygulanabilir özelliğe sahiptir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Beşiktaş gergi tavan işletmesi, sizlere bu konuda en ekonomik ve en etkili çözüm önerilerini sunmaktadır. 

 

www.bigergi.com

0 (535) 664 92 41

info@bigergi.com

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız