Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Dijital Baskı Gergi Tavan

Tavan süsü olarak hayatımıza giren gergi tavan modelleri, dekorasyon da gün geçtikçe önemli bir yere sahip olmaktadır. Yapım aşamasının uzun sürmemesi, zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlar. Nitekim; bu durum da gergi tavan modellerinin dekorasyonda tercih edilmesine katkıda bulunur. Malzemesinin hafif ve esnek olması, uygulama yapılan alana ağırlık getirmez ve herhangi bir tehlike teşkil etmez.

 

Özel baskısı sayesinde solma yapmaz ve boya gerektirmez. Neme ve suya dayanıklı olduğu için de titiz ev hanımlarımız içinde oldukça uygundur. Diledikleri takdirde ıslak bir bezle silinebilirler. Bu temizleme işlerini de gergi tavan modeline herhangi bir zarar getirmez.

 

Dijital baskı gergi tavan ise; en çok tercih edilen gergi tavan modelidir. Baskılı olması ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Kullanılabilir alanları diğer gergi modellerine göre çok daha fazladır. İstenilen her mekana uygulanabilir. Uygulama aşaması oldukça kısa sürdüğü için de beğenilmediği takdir de aynı gün içerisinde sökülüp, yerine yenisinin montajı yapılabilir.

 

Yeşili çok seviyor ama işiniz gereği doğadan uzak kalıyorsanız. Dijital baskı gergi tavanlar size bu konuda yardımcı olacaktır. Doğa resminin olduğu gergi tavanlar, hem doğayı mekanlarınıza taşıyacak hem de mekanlarınıza huzur verici hava katacaktır. Ayrıca dijital baskı gergi tavan ile markanızın adını tavana uygulatabilir, böylelikle kalıcılık sağlayabilirsiniz. Tavan veya duvarlarınızda markanızın adının yazılı olması, müşterileriniz için hafızalarda kalıcılık sağlayacaktır. Kullanım alanları sadece iş yerleri için geçerli olmayan gergi tavanlar günümüzde alışveriş merkezleri, showroom, hastane, otel, sanat galerileri, mağaza ve eczanelerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Ev dekorasyonlarında da ön plana çıkmaya başlayan dijital baskı gergi tavanlar, küçük  ve karanlık evlerin aydınlatma özelliği sayesinde daha büyük ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Uygun baskı modelinin seçildiği takdirde ise evdeki dekor ile birlikte müthiş bir bütünlük sağlayacaktır.

 

Mekanlarınızda farklı bir hava ve ışıltı oluşturmak istiyorsanız, dijital baskı gergi tavan modelleri size bu konuda kolaylık sağlayacaktır. Birbirinden farklı desen çeşitleriyle her ortama uyum sağlayabilecek gergi tavanlar estetik ve şık dekoru ile mekanlarınızı bir adım öne taşımaya yardımcı olacaktır.

 

Kolay montajı, uzun ömürlü kullanımı ve desen çeşitliliği sayesinde dekorasyondaki yerini sağlamlaştıran dijital baskı gergi tavanlara, hayatınızda yer vererek, uygulama yapılan mekanlara yeni bir hava kazandırabilirsiniz.

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız