Kurumsal

Gergi Tavan Hakkımızda
KURUMSAL

1965 senesinde dedemizin önemli mimari eserlerde uyguladığı taş duvar işçiliği ile başlayan dekorasyon serüvenimiz, değişen hayat şartlarına ayak uydurarak, yenilenerek ve büyük gelişmeler göstererek devam etmektedir. Babamızın ise de mesleğini devam ettirmeyip 1980’den itibaren alçıpan işine yönelmesi, bizim için “ iç ” dekorasyon kapılarını aralamıştır. Bu “ iç ” dekorasyon adı altındaki çalışmalarımız ise gün geçtikçe artmıştır. Çeşitli mekanlara kartonpiyer, boya ve kağıt uygulamalarımız geçmişten günümüze hala devam etmektedir.

 

İç dekorasyondaki yerini alan bizler ise; son zamanlarda mekan tasarımlarında oldukça önemli bir yere sahip olmaya başlayan gergi tavan uygulamaları yapmaktayız. Bu alandaki her yeniliği takip edip; Bigergi adı altında çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Her işin büyük bir tecrübe ve ustalık gerektirdiği düşünüldüğünde bu konuda 50 yıllık tecrübeye sahip olan bizlere güvenebilirsiniz.

 

Bigergi olarak bizler; 50 yılı aşan tecrübemizle geçmişten günümüze bizlere, bizlerden siz değerli müşterilerimize bu bilgi ve tecrübeyi uzman çalışan kadromuzla sunmanın heyecanını taşımaktayız. Yaptığımız her işte sıkı bir disiplin ile çalışmakta, sizin bizden istediğinizi sunabilmek için büyük bir çaba göstermekteyiz. Önemli olan asıl unsurun işi yapmak değil işi istenilen şekilde yapabilmek olduğunun bilincinde olan bizler uzun yıllardan beri dekorasyon sektöründe yer aldığımız için de her işte estetik bir duruş sunabilmek için gayret harcakmatayız. Modern bir asma tavan süsü olarak hayatımıza giren gergi tavan sistemi, Bigergi ile mekanlarınızda şık bir hava meydana getirecektir.

 

Güzel bir duruş, estetik ve şık bir hava oluşturabilmek için öncelikle yapılacak işin severek yapılması gerekir. Bizler, işimizi severek yapıyor ve yaptığımız her işi öncelikle kendimizin beğenisine sunuyoruz. Değerli müşterilerimizin beğenisini kazanabilmek için öncelikle kendi süzgecimizden geçiriyoruz.

 

İşi yaparken hız önemli kavram olarak karşımıza çıkar, işin hızlı bitmesi hem müşteri hem de çalışan açısından oldukça önemlidir. Ancak; hızlı bitirmek için güzel sonuca ulaşabileceği anlamına gelmez. Bigergi; işin en güzel biçimde bitmesini esas aldığı için hız kısmıyla ilgilenmeyip en iyi biçimde sunabilmek için gayret etmektedir. Yani asıl hedef; istenilen zamanda ve istenilen şekilde işi teslim edebilmektir. Birçok firmanın kendi zamanlarından tasarruf edebilmek için hız gayretine girip, işin estetik kısmını unutması, daha sonradan hem işi yapan hem de yaptıran açısından olumsuz sonuçlar meydana getirmiştir. Bizler ise; önemli olanın sizin zamanınız olduğu düşüncesinden hareket edip ekstra sorunlara işimizde yer vermemekteyiz. Tecrübe ve birikimin bir arada bulunduğu Bigergi sistemleri; daima en iyiyi hedefleyip bu düşünceyle hareket etmiştir.

 

Gergi tavanın günümüzde dekorasyonda önemli bir yere sahip olmasıyla piyasadaki ürün çeşitliliği de artmıştır. Bu ürün çeşitliliği de beraberinde “ kaliteli malzeme ” sorununu getirmiştir. Bigergi; en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Kullanılan kaliteli malzeme sayesinde yapılan işin uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Gergi tavanın fazla rağbet görmesi, “ işçilik ” açısından da önemli bir durumdur. Müşterilerimizin acaba güzel olur mu ? ya da yapılan iş uzun ömürlü olur mu ? gibi sorularınıza Bigergi kalitesi ve tecrübesiyle cevap vermektedir.

 

Siz değerli müşterilerimiz mekanlarınızın daima şık bir görüntüye kavuşmasını istiyor, fakat bu işi yaptırma konusunda kararsızlığa düşüyorsanız. Bigergi olarak bizler size daima iyi hizmet verebilmek için yanınızdayız. Güzel işlerin tecrübe ile olduğu bilincinde olan bizler, mekanlarınıza gergi tavan sistemleri ile estetik bir duruş kazandırmak istiyoruz. Bize güvendiğiniz takdirde; her zaman daha iyisini yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüp, yolumuza devam edeceğiz.

 

Güzel işler, güzel tecrübeler ile mümkündür. Bigergi büyük iş tecrübesi ile güzel dokunuşları mekanlarınıza taşıyacaktır..

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız