Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Hazır Gergi Tavan

Gergi tavan çeşitlerinden olan; “ hazır gergi tavan “ gergi tavanın en kolay ve pratik modelidir.

 

Kendi atölyemiz de daha önceden hazırlamış olduğumuz profillere, kolaylıkla uygulanan hazır gergi tavan modeli, siz değerli müşterilerimizin zamandan da tasarruf etmesine olanak sağlar. Hazır gergi tavan işleminin uygulanacağı profilin daha önceden hazırlanmış olması, uygulama yapılacak mekanların herhangi bir kirlenmeye yol açmamasını sağlar.

 

Günümüz de oldukça rağbet gören gergi tavan sistemleri büyük mekanların dışında evlerde de tercih edilmeye başlamıştır. Büyük mekanlara kıyasla ev ortamında daha temiz bir çalışmanın sürdürülmesi gereği düşünüldüğünde “ hazır gergi tavan ” modeli büyük kolaylık sağlar. Önceden hazırlanmış bir sisteme uygulanması, işinizi kolaylaştırması ve zamandan tasarruf etmeniz açısından da oldukça önemlidir.

 

Hazır Gergi Tavan’ın Kullanım Alanları;

 

-          Yapım aşamasının herhangi bir zorluk istememesi ve hazır profile uygulanıyor olması hemen hemen her mekanda kullanabilir olmasını sağlamıştır. Ayrıca esnek ve dayanıklı yapıya sahip olması kullanım alanlarını günden güne arttırmaktadır.

-          Alışveriş merkezleri, kültür merkezleri, hastaneler, sinema salonları, düğün salonları, mağazalar vb. yerler dışında ev dekorasyonlarında kullanırlığı da artmıştır.

-          Ev hanımlarının, temizliğe önem vermesi ve bu konuda da oldukça dikkatli olmaları, kendileri açısından en doğru kararı hazır gergi tavan olduğu düşüncesine yol açmıştır. Yaptığımız işler neticesinde, hem temiz iş olması hem de daha kolay ve pratik uygulanması, siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Hazır Gergi Tavan’ın Özellikleri;

 

-          Suya ve neme dayanıklıdır. Bu durum temizliğinin kolay uygulanmasına yol açar.

-          Dijital baskıdır, fakat kaliteli malzemesi sayesinde rengi solmaz, uzun bir süre kullanabilirlik sağlar.

-          Boya gerektirmez.

-          Özellikle iş yerleri için önemli bir nokta olan ısı ve ses yalıtımı sağlar.

-          Esnek yapıya sahip olması, dayanıklılığını arttırmaktadır.

-          Oluşabilecek yangın vb. kötü durumlar da alev almaz.

-          Hijyenik bir yapıya sahiptir.

 

Bigergi ise; kolay ve pratik uygulanabilen “ hazır gergi tavan modelini ” istediğiniz mekanlara, sizin istediğiniz modelleri titizlikle ve tecrübeyle uygulamaktadır. Yaşam alanlarınız da hayallerinizden parçalar olmasını istiyorsanız, gergi tavan sistemleri, bu konu da sizlere yardımcı olacaktır.

 

Bigergi ile; mekanlarınız da sizin istediğiniz şıklık ve estetiklik yakalayabilir, mekanlarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz…

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız