Gergi Tavan

Gergi Tavan Blog
Kadıköy Gergi Tavan
Kadıköy Gergi Tavan

Öncelikle gergi tavanın ne olduğunu ve size sunduğu avantajları anlatabiliriz. Gergi tavanlar; sıradan olmayan farklı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma sokulan, birden çok renk seçeneği ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtılarak uygulama yapılan bir tekniktir. Gergi tavanlar istenilen her tavan da kolayca uygulanabilir.

 

Ev, iş yerleri, oteller ve isteğe göre farklı alanlar da rahatça kullanılabilir. Birçok geometrik şekilde uygulanabilmesi sebebi ile de nerede uygulamak istiyorsanız size oraya uygun şekli seçme imkânı sunar. Yuvarlak, düz, kare gibi şekillerden birini seçebilir ya da kendi istediğiniz daha farklı bir şekle de sokabilirsiniz. Bu gibi birden çok seçenek sunması da kişilere kendilerine özgü bir tasarım oluşturma imkânı tanımaktadır. Kullanımı oldukça rahat ve birçok açıdan da faydalıdır. Uzun ömürlü olan gergi tavanlar kolay kolay hasar görmemektedir.

 

İsmi Gergi Tavan olduğu için yalnızca tavanlarda uygulamak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Bu sistem isteğe göre eve veya bulunduğunuz yere farklı bir hava katmak için; sadece tavanda değil, duvar da ya da dekoratif bir görüntü sağlamak için de kullanılabilir.

 

Gergi Tavanın Özellikleri Arasında Aşağıdakiler Sıralanabilir:

 

  • 1 - Sudan veya nemden etkilenmediği için bu gibi sebeplerden dolayı atma veya hasar görmez.
  • 2 - Bir kere kurulduktan sonra bakım, onarım veya boya gerektirmez.
  • 3 - Temizliği oldukça kolaydır. Evde kendiniz çok kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.
  • 4 - Hafif olma özelliğinden dolayı ağırlık yaparak çökmelere sebep olmaz.
  • 5 - İsteğe göre üzerine ankastre aydınlatma armatür sistemleri konulabilir.
  • 6 - Arkadan aydınlatma yaptığı için soft ışık kaynağı olarak da kullanılmaktadır.
  • 7 - Evinizde yangın çıktığında; alev almaz ve yangının çoğalmasına sebep olmaz.
  • 8 - Estetik yapısı sebebi ile evinizde şık bir görüntü oluşmasını sağlar.
  • 9 - Montajı oldukça basittir ve çok kısa süre de yapılabilir.

 

Gergi tavan uygulamasında işinde uzman ve titiz çalışanlarımız ile Kadıköy Gergi Tavan olarak hizmet vermekteyiz. Siz de firmamızın sunmuş olduğu avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanarak evinizde şık ve modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kadıköy Gergi Tavan olarak verdiğimiz bu hizmetten hiç vakit kaybetmeden faydalanabilirsiniz.

 

www.bigergi.com

0 (535) 664 92 41

info@bigergi.com

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız