Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Lake Gergi Tavan

Tavana özel dekorasyonlarıyla dikkat çeken gergi tavanlar, uygulandıkları mekanlardaki şıklığı sayesinde, günümüzde oldukça rağbet görmektedir. İstenilen modelin, istenilen forma girebilmesi sayesinde; gergi tavanlar dekorasyonda farklılık oluşturmaktadır.

 

Günümüzde, dekorasyonlarda vazgeçilmez bir durum haline gelmesi, piyasadaki kalite çeşitliliğini de arttırmıştır. Alman ve Fransız gibi ital markaların piyasadaki yeri daha fazladır. Fakat; gergi tavanın hayatımızda önemli bir yere sahip olmaya başlamasıyla yerli modellerin üretimi de artmıştır. İthal markaların pahalılığından şikayet edenler ise, çin mallarını tercih ettikleri için; piyasada çin malı üretimi de görülmektedir.

 

Gergi Tavan modellerinden biri olan Lake Gergi Tavanın özellikleri ise;

 

-          Ortamın daha ferah görünmesini sağlayabilecek yasıtma özelliğine sahiptir. Ayrıca; ayna özelliği sayesinde ortamın daha büyük ve ferah görünmesine yardımcı olur.

-          Düz bir modele sahip olması, iş yerlerindeki kullanırlığı arttırmaktadır. Fakat; aynı zamanda alışveriş merkezlerin de, showroom ve hastanelerde de lake gergi tavan modellerini görmek mümkündür. Aynı zamanda havuz üstünün  kaplanmasında kullanılan lake gergi tavan sistemi yansıma özelliği sayesinde şık bir görüntü elde etmenize yardımcı olur.

-          Evlerin banyosında, ayna özelliği sayesinde oldukça tercih edilen lake gergi tavan, diğer modellere göre daha hafif ve esnek yapıya sahip olduğu için binanıza yük getirmez vve herhangi bir sorun oluşturmaz.

-          Eski tavan kaplamalarının temizliğinin zor olması ve kiri, pası vs. durumları hemen bünyesinde barındırması ömürlerinin kısa olmasına neden olmuştur. Ancak; gergi tavan kaplamaları ile bulunduğunuz mekanların daha temiz ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli malzemeden yapıldığında ise oldukça uzun ömürlüdür. Çirkin görüntü oluşturan, ısı ve ses kablalarını gergi tavan modelleri sayesinde saklayabilir, daha şık ve estetik görüntü sağlayabilirsiniz.

 

Sıradan mekanlardan sıkıldıysanız ve bulunduğunuz mekanlarda size ait özgün tasarımlar oluşturmak isterseniz, lake gergi tavan sistemleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Küçük mekanlara uygulanan lake gergi tavan modeli, yansıtma özelliği sayesinde, mekana derinlik hissi katarak mekanların daha geniş görüntüye kavuşmasını sağlar.

 

Bigergi olarak bize ise; mekanlarınızın daha şık görünmesine yardımcı olan lake gergi modelini büyük titizlik ve ustalıkla uygulamaktayız. İstediğiniz yere uygulanabilen lake gergi tavan modeli, yaşam alanlarınızı daha estetik hale getirecektir.

 

Kaliteyi mekanlarınıza taşımak isterseniz, Bigergi olarak daima hizmetinizdeyiz…

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız