Gergi Tavan

Gergi Tavan Blog
Sancaktepe Gergi Tavan
Sancaktepe Gergi Tavan

Gergi tavan tekniği yıllar öncesinde de var olan bir zenginlik, asalet göstergesiydi. Artık günümüzde teknoloji ile birlikte daha fazla çeşit, şıklık, estetik ve ekonomik olarak birçok insanın tercih edebileceği ölçüde geliştirilmiştir. Sancaktepe gergi tavan, çok çeşitli modelleriyle mekânlarınızı bambaşka hale getiriyor. Birçok özelliği bir arada barındırmayı başaran firmamız, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda hem şık, estetik ve sağlıklı gergi tavanlarımızla en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

 

Gergi Tavan Özellikleri nelerdir?

 

Gergi tavanların en önemli özelliklerinden biri sağlıklı oluşudur. Bakteri üretmeyen gergi tavanlar toz da barındırmazlar. Temizliği çok daha kolay ve uzun ömürlüdür. Depreme dayanıklıdır, sudan etkilenmez, deforme olmaz, ısıya dayanıklı ve yanmaz özelliğe sahiptir. Sese ve ısıya karşı yalıtım özelliğine sahiptir içeride akustiktir, dışarıdan gelen sesleri geçirmez, ısı kaybını önler. Çok çeşitli renk, desen, parlak, mat, şeffaf gibi birçok seçenekleri mevcuttur. Boya gerektirmez. Alev almaz. Güneş ışınlarından etkilenmez. Gergi tavanlar, boyaya ihtiyaç duymadığı gibi tavanlarınızda var olan kabarma, çatlama ve görüntü kirliliğini de ortadan kaldırır. Yalnızca tavanlarda değil ıslak zemin denilen mutfak ve banyoların duvar ve zeminlerinde de rahatlıkla uygulanabilir. Çok şık desen çeşitleriyle banyo ve mutfaklarda çok derinlik sağlar.

 

Gergi Tavan Çeşitleri

 

Gergi tavanların birkaç çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar HD görüntüye sahip gergi tavan, transparan ve hazır gergi tavan çeşitleri bulunmaktadır. HD gergi tavanlarda kullanılan görüntüler 3D görüntüler olup LED ışıklarla aydınlatılarak çok şık görüntüler uygulanmaktadır. Transparan tavanlarda ise ışığın her Santimetre kareye eşit dağılması sağlanır ve yine LED aydınlatma tekniği kullanılarak çok şık tavan dekorasyonu sağlanmış olur.

 

Yalnızca görsellik olarak değil iç alanlarda kullanıldığından temizlenebilir olması, toz barındırmama özelliği sudan etkilenmemesi şıklığının yanında en önemli özelliklerinden biridir. Montajı sanıldığının aksine çok pratiktir. Sancaktepe gergi tavan olarak İstanbul’da bulunan firmamız, her türlü mekâna uzman ve teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz. Yalnızca tavan değil duvar dekorasyonlarını da çok şık tasarımlarla hizmetinize sunmaktayız. Özellikle son yıllarda evlerin salonlarında da çok sık uygulanan gergi tavan sistemleri, konferans salonları, alışveriş merkezleri, oteller, kuaför ve eczaneler gibi insanların çok sık girip çıktığı mekânlarda çok sıklıkla tercih edilmektedir. Led aydınlatma ile sağlanan derinlik ve bütünlük mekânların bütün havasını değiştirmektedir.

 

www.bigergi.com

0 (535) 664 92 41

info@bigergi.com

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız