Gergi Tavan

Gergi Tavan Blog
Tavan Dekorasyon Çözümlerinde Gergi Tavanların Farkı
Tavan Dekorasyon Çözümlerinde Gergi Tavanların Farkı

Yaşam alanlarının mükemmel bir estetiğe kavuşturulmaları için tercih edilen gergi tavan tasarımları sayesinde iç mekanlarda ferahlık ve şıklık sağlanmaktadır. Klasik tavan dekorasyonu çözümlerine göre çok daha avantajlı olan gerilmiş tavan çözümleri gerek kullanım kolaylığı ve gerekse maliyet açısından tüketicilerin en çok tercih ettikleri dekorasyon aracı olarak görülmektedir.

 

Klasik Tavan Çözümleri ile Gerilmiş Tavan Çözümlerinin Karşılaştırılması

 

Diğer bir adı ile barisol tavan çözümleri olarak da bilinen asma tavan yöntemi; klasik tavan tasarımlarına göre çok daha hafiftir. Kurulum esnasında daha az emek sarf edilerek monte edilen asma tavan uygulaması klasik tavanlara göre büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Klasik tavan çözümleri yalnızca tavanlarda tercih edilebilir bir özelliğe sahiptir. Ancak asma tavan çözümleri gerektiğinde kolaylıkla duvar ve zeminlere de monte edilebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında yaşam alanlarının daha modern bir tasarıma çevrilmesinde etkin bir rol oynarlar.

 

 

Klasik tavan modelleri hemen her yıl boya isteyen ürünlerdir. Bu nedenle masrafları asma tavanlara göre oldukça fazla seviyede yer almaktadır. Asma tavan modelleri ise pratik bir şekilde temizlenerek ek bir masraf yaratmamaktadır.

 

Oldukça sağlam malzemelerden üretilen asma tavan çözümleri klasik tavan modellerine göre daha fazla sağlamlık sağlar. Bu sayede uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

 

 

Klasik tavan modellerine göre daha üstün yalıtım teknolojisine sahip olan tavan dekorasyon tasarımları ses ve ısı muhafazasında etkili çözümler sunmaktadır. Daha kaliteli yaşam alanları için tercih edilen asma tavan tasarımları ile hem tasarruf hem de maksimum konfor sağlanmaktadır.

 

 

Asma Tavan Uygulamaları İle Daha Modern Yaşam Alanları

 

Evlerin haricinde pek çok toplu yaşam alanında kullanılan asma tavan uygulamaları sayesinde şehir görünümleri de daha modern bir hale kavuşturulmaktadır. Asma tavan modelleri tercih edilen toplu yaşam alanları;

 

  • * Büyük alış veriş merkezleri,
  • * Tiyatro ve etkinlik salonları,
  • * Konferans ve panel salonları,
  • * Fuar alanları,
  • * Spor salonları,
  • * Park ve bahçeler,
  • * Metro ve raylı sistem ulaşım istasyonları ile toplu ulaşım araçları olarak sıralanmaktadır. Bu alanda tercih edilen kaliteli çözümler sayesinde toplumsal hayat kalitesi de her geçen gün yükselmektedir.

 

www.bigergi.com

0 (535) 664 92 41

info@bigergi.com

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız