Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Transparan Gergi Tavan

Dekorasyon; uzun yıllardır hayatımız da oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Gerek boya, gerekse alçıpan işleri ev ve işyerlerinin vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Fakat; her geçen gün yeniliklerin artması ve yaşam alanlarına “ modern ” tabirinin girmesiyle dekorasyon da kendine yeni iş sahaları oluşturmuştur. Gergi tavan bu iş sahalarının başında gelir. Son zamanlar da oldukça rağbet görmeye başlamış ve yaşam alanlarının vazgeçilmez dekoru haline gelmiştir.

 

Peki; Gergi Tavan Nedir ?

 

Isıtılarak, istenilen şekle girebilen modern asma tavan sistemidir. Tavanlara veyahut duvarlara istenilen profile uygulanan gergi tavanlar, mekanların daha şık ve estetik görünmesine yardımcı olur. Hafif ve esnek yapısı sayesinde gergi tavanlar, uygulanan mekana herhangi bir ağırlık getirmez. Kir ve pas tutmadığı için de temizlik ve boya gerektirmez. Kaliteli ürün kullanıldığı zaman gergi tavan modelleri uzun ömürlü olur. Siz istemediğiniz takdirde de modelini değiştirmek zorunda kalmazsınız..

 

Gergi tavan modellerinden biri olan Transparan Gergi Tavan modeli ise baskısız düz bir modeldir. Profiline yerleştirilen ışık istemleri sayesinde, uygulanan mekanların daha canlı görünmesine yardımcı olur. Ancak; ışık sistemlerinin düzgün uygulanmadığı takdirde; model baskısız düz olduğu için zemininde dalgalanmalar meydana gelir. Bu durum da kötü ve çirkin bir görüntüye sebep olur. Kötü görüntüye sebebiyet vermemek için de daha dikkatli ve özenli çalışmak gerekir.

 

Kullanıldığı alanlar ise; ofislerde sade bir model olduğu için daha falza tercih edilir. Ama genel olarak; alışveriş merkezlerinde, hastane, mağaza, restoran ve cafe gibi mekanlarda da tercih edilmektedir. Uygulanan mekanın; dışarıya yansıttığı ışık sistemi sayesinde daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

 

Bulunduğunuz mekanların daha aydınlık ve ışıltılı görüntüye kavuşmasını isterseniz, transparan gergi tavan modeli size bu konuda yardımcı olacaktır. Şık tasarımı ile; hem mekanınıza estetik hava katacak hem de daha fazla dikkat çekmesini sağlayacaktır.

 

Bigergi; sahip olduğu iş tecrübesiyle sizin tercih ettiğiniz yere, tercih ettiğiniz modeli son derece titizlikle uygulamaktadır. Bizim için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemlidir. Bu nedenle yaptığımız her işin daha iyisini yapabilmek için daha çok çalışmakta ve daha büyük hizmetler sunmaktayız.

 

Her güzel iş arkasında büyük bir çalışma ve tecrübe barındırır. Bigergi; uzman kadrosu ve çalışma disiplini ile her yeniliği takip edip, müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için hiç durmadan çalışmaktadır.

Tüm yorumları görmek için lütfen tıklayınız